Dvasercia - 2 відгуки

Dvasercia Logo

66.7% рекомендовано, 2 Відгуки

  1. Dvasercia
  2. Dvasercia Відгуки
  3. Написати відгук про Dvasercia

Dvasercia

Сайти знайомств в українському інтернеті. Знайомства Dvasercia - кращі серед кращих. Пізнай наш оригінальний і неповторний сайт знайомств. Про його унікальність говорять тисячі самотніх осіб які нам довіряють. Наші користувачі є для нас найважливіші, тому ми постійно піклуємося про їх комфорт і задоволення. Прагнемо, щоб особи які зайдуть на наш сайт могли з нього користати з повною свободою і з максимальним комфортом.

Багато хто з нас любить знайомства в інтернеті тому що саме вони дають можливість на флірт і пізнання нових людей в затишних домашніх умовах. Тому сайти знайомств займають особливе місце в інтернеті , а доповнені нашим уявленням про ідеальну, просту і досконалу конструкцію, стають ідеальним місцем для самотніх людей, які прагнуть позитивних змін в особистому житті.

Dvasercia Details

Hits: 2483

URL: http://www.dvasercia.com.ua/

Категорії: Dating генеральний

Відгуки: 2


Dvasercia відгуки (2):

Dvasercia - клас&#

0

Відгук:
мені сподобалось

За:
аутентичні користувачі

М рекомендує Dvasercia друзям/сімї

Dvasercia - Шахр&#

0

Відгук:
Шахраї, сайт мертвий, ви перераховуєте гроші і сидите самі із собою,чекаєте коли вам відповість хозяйка сайту, бо враження, що вона веде більшість віп-анкет і взагалі там багато чого дивного, уявіть щоб люди шукали собі пару і тижнями не читали листи і не відповідали на них, смішно правда, так і я про те ж саме. Шахрайка, не попадіться

За:
-

Проти:
все, я вже написала це у розгорненому коментарі, одні мінуси

Написати відгук про Dvasercia

  • ваша електронна адреса невидима для іншиm


Так
Ні
Непридатний / Без коментаріїв


Надіслати мені електронного листа, коли х

Надіслати мені електронного листа, коли х

Відвідати Dvasercia